Djelatnici škole

Učitelji

Jelena Acman, učiteljica razredne nastave
Đurđica Božić, učiteljica razredne nastave
Zorana Brnas, učiteljica razredne nastave
Vlatka Divić, učiteljica razredne nastave
Ivona Ević, učiteljica razredne nastave (Z)
Vesna Javorović, učiteljica razredne nastave
Tihana Kolić, učiteljica razredne nastave
Mateja Majdanac, učiteljica razredne nastave
Adela Miletić, učiteljica razredne nastave
Natalija Oštarčević-Filipić, učiteljica razredne nastave
Andrea Paić-Majdić, učiteljica razredne nastave
Anna Parlov-Tkalčević, učiteljica razredne nastave
Ksenija Šafran, učiteljica razredne nastave
Davorka Šnur, učiteljica razredne nastave
Sanela Weber, učiteljica razredne nastave
Dorjana Buntić, učiteljica razredne nastave u produženom boravku
Marija Barišić, učiteljica razredne nastave u produženom boravku
Branka Duduković, učiteljica razredne nastave u produženom boravku
Nikolina Mock, učiteljica razredne nastave u produženom boravku
Milena Prodanović, učiteljica razredne nastave u produženom boravku
Mirta Vidmar, učiteljica razredne nastave u produženom boravku
Lucija Vinski, učiteljica razredne nastave u produženom boravku

Vesna Novak, učiteljica hrvatskog jezika
Helena Marić, učiteljica hrvatskog jezika
Mia Matasić, učiteljica hrvatskog jezika (Z)
Jasminka Mance, učiteljica likovne kulture
Mirela Mlinarec, učiteljica glazbene kulture
Zvjezdana Spasić, učiteljica engleskog jezika
Ena Šarić, učiteljica engleskog jezika
Ivana Pandža, učiteljica engleskog jezika
Sunčica Ninčević, učiteljica engleskog jezika (Z)
Jasna Peršun-Reškovac, učiteljica francuskog jezika
Tea Jahić, učiteljica francuskog jezika
Mirjana Čonka, učiteljica matematike
Renata Svedrec, učiteljica matematike
Miro Ojvan, učitelj matematike
Ivana Mušterić, učiteljica fizike
Helena Car, učiteljica prirode i biologije
Silvija Škoda, učiteljica prirode i biologije (Z)
Silvana Sokol, učiteljica kemije
Renate A. F. Op den Camp, učiteljica geografije i povijesti
Filip Matijević, učitelj povijesti
Irena Prša, učiteljica geografije i povijesti
Ljubomir Vidanović, učitelj tehničke kulture i informatike
Ilija Matoš, učitelj tehničke kulture i informatike
Dragan Katunar, učitelj tjelesne i zdravstvene kulture
Željka Mešić, učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture
Ornela Ališić, vjeroučiteljica
Martina Rašpolić, vjeroučiteljica
Kristina Sajković, vjeroučiteljica

Stručna služba

Davorka Zadravec-Komšić, ravnateljica
Mirna Kruljac, pedagoginja
Jelena Narančić, pedagoginja (Z)
Maja Matuza Babojelić, profesor-logoped
Martina Piršljin, knjižničarka

Administrativno - tehničko osoblje

Jadranka Gabre, voditelj računovodstva
Josipa Meašić, tajnik škole
Maja Stipinović, tajnik škole (Z)
Vjeran Đurić, domar
Željko Murat, domar
Ružica Aleksa, pomoćna kuharica
Mandica Kasumović, kuharica
Ana-Marija Žganjer, kuharica
Mandica Kovač, spremačica
Gordana Horvat, spremačica
Ančica Ivanetić, spremačica
Mara Lujić, spremačica
Silva Rimarčuk, spremačica